Collins Street West, Victoria 8007 Australia
Monday - Friday 08:00-16:00
1800.899.900

Biz Kimiz?

Dönemsel Dekorasyonda Uluslararası Deneyim ve Uzmanlık

Özel ışıklı dönemsel dekorasyon alanında uluslararası deneyim ve uzmanlıkla hizmet veren MK Aydınlatma Türkiye, 2009 yılından bu yana faaliyetlerini başarıyla sürdürmekte. Yüzlerce projeyi hayata geçirmiş, bu alanda Türkiye’de ilklere imza atmış şirketimiz, öncü kimliğini günümüzde de devam ettiriyor.

Alışveriş Merkezlerinin Çekim Gücünü Artıran Özel Işıklı Tasarımlar

Türkiye’nin uluslararası çapta itibar sahibi alışveriş merkezlerinin hemen hepsinde gerçekleştirdiğimiz projelerin, süslemelerin yanı sıra Birleşik Arap Emirlikleri’nin, Katar’ın en görkemli alışveriş merkezlerinde uyguladığımız dönemsel dekorasyonlar, Dubai Alışveriş Festivali’nde hayata geçirdiğimiz şık yerleştirmeler, iz bırakan projelerimiz arasındadır.

360 Derece Kalite Standardı

Alışveriş merkezlerinde, kamusal alanlarda; otellerde, festival, konser organizasyonlarında gerçekleştirilen dönemsel dekorasyon projelerinde kalite; ancak bütünlük yakalandığında mümkün. MK Aydınlatma Türkiye olarak üstlendiğimiz projelerde tasarımdan bütçelemeye, montajdan montaj sonrası hizmet aşamalarına varıncaya kadar tüm etaplarda en yüksek kalite standartlarıyla hareket etmeye özen gösteriyoruz. Sektörümüzde, çalışma sahamız olan alışveriş merkezi dekorları, belediye ışık süslemesi, köprü ve bina aydınlatma, cadde sokak kavşak ışık süslemesi, cadde direk motifi, bahçe ve ağaç ışık süsleme, mağaza, villa, yat ışık süslemesi, yeni yıl dekorları, Ramazan dekorları, tema aktivite alanları ve her türlü dekoratif aydınlatma projesinde öne çıktığımız noktaların başında; bütüncül kalite anlayışımız gelir.

Zamanın Ruhu ve Mekânların Dili Arasında Kurulan Aydınlık Bir Bağ

Dönemsel dekorasyon; ‘zamanın ruhu’ ile insanların duyguları arasında, mekânların kendine has diline sadık kalarak bir bağ kurma işidir: Kutlamanın, festivalin, etkinliğin coşkusunu mekânın dokusuna işlemek, o mekânda bulunan kişilerin ortak duyguda buluşmalarını sağlamak amacını taşır. Alışveriş merkezlerinde ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatmak; kamusal alanda; köprülerde, binalarda, cadde ve sokaklarda ise toplum genelinin huzurlu, olumlu bir deneyim yaşamasına zemin yaratmak için konseptleri, modern dekorasyonları, üst düzeyde hizmet anlayışımızla birleştiriyoruz.

Kamusal Alanda Teknolojiyle Estetiği Buluşturan Çözüm Odaklı Yaklaşımlar

Yaşadığımız kentlerde, semtlerde güvenli, huzurlu ve iyi hissetmemizi sağlayan unsurların başında aydınlatma gelir. Kamusal alanda profesyonel aydınlatma, teknolojik donanım ve ihtiyaca özel estetik yaklaşımın birleşimiyle mümkün. MK Aydınlatma Türkiye, hayatımızı geçirdiğimiz, günümüze eşlik eden tüm mekânlarda; belediye ışık süslemelerinden köprü ışıklandırmaları ve bina aydınlatmalarına, cadde direk kavşak süslemelerinden bahçe, ağaç süslemelerine ve yılbaşı, bayram, festival gibi özel deneyimlerin duygusunu pekiştirmeye yönelik aydınlatma projelerine varıncaya kadar birçok alanda, ihtiyaca uygun çözümleri mükemmelen sunar.

Müşteri Memnuniyetine Odaklı, Çevik, Profesyonel Ekip

MK Aydınlatma Türkiye, 12 kişilik mimari kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet sunuyor. Ürün tasarımcısı, aydınlatma tasarımcısı, endüstri ürünleri tasarımcısı gibi farklı yetenek ve yetkinlikte ekip üyelerinin yanı sıra derin piyasa ve saha bilgisine sahip pazarlama, satış birimi yetkililerinin görev yapmakta olduğu şirketimiz; uzmanlığı, birikimi ve çevik yaklaşımı ile projelerde A’dan Z’ye hizmet sunabilmekte.
×