Collins Street West, Victoria 8007 Australia
Monday - Friday 08:00-16:00
1800.899.900

Hakkımızda

MK ILLUMINATION 1991 yılında Avusturya Innsbruck’ta kurulmuş olup, kısa sürede global bir büyüme kaydederek, ülke bazında ofisler açarak büyümeye devam etmiştir.

MK Illumination-Türkiye ofisi ise 2009 yılında MK Aydınlatma olarak kurularak, başta Türkiye olmak üzere Yunanistan, Azerbaycan ve Kazakistan ülkelerine hizmet vermeye başlamıştır. 2014 yılında ise Ortadoğu bölgesinin de sorumluluğunu üstlenerek, bölgede  önemli projeler imza atmasının ardından, 2015 yılında da Türkiye ofisinin girişim ve yatırımıyla MK Ortadoğu ofisi BAE’nin Dubai şehrinde kurulmuştur.
MK Aydınlatma’nın sorumluluk alanı ve işlem hacminin büyümesiyle, 2017 yılında MK Avusturya ile yapılan yeni yatırım ortaklığı neticesinde Istanbul’da 5.000m2 kapalı alanı olan MK Üretim tesisleri kurulmuş olup, bu tesis MK Türkiye ve MK Ortadoğu ofislerinin yanısıra hali hazırda 41 ülkede bulunan diğer MK ofislerine de global standartlarda hizmet vermeye başlamıştır.
MK Illumination-Türkiye, bünyesindeki 12 kişilik tasarım ekibiyle Türkiye’de sanayi bakanlığı tarafından onaylı sınırlı sayıdaki “Tasarım Merkezi” statüsünde bir işletme olup, ürün tasarımından ,proje tasarımına, üretimden lojistiğe ve montaja kadar, A’dan Z’ye tüm operasyonları 105 kişilik ulusal, 1.500’e yakın global kendi çalışan ve ekipleriyle yürütmektedir

VİZYONUMUZ

Güven, huzur, mutluluk, coşku kaynağı ışığı; yenilikçi tasarım fikirleri, modern dekorasyon ve üst düzeyde hizmet anlayışıyla birleştirerek farklı yaş gruplarındaki, farklı toplumsal konumlardaki kişilere hitap edecek unutulmaz görsel deneyimler yaşatmak.

MİSYONUMUZ

Özel ışıklı dönemsel dekorasyon alanında uluslararası deneyim ve uzmanlıkla, alışveriş merkezlerinde, cadde, sokak, meydan gibi kamusal alanlarda; festival, konser ve benzeri etkinliklerde zamanın, mekânın ruhu ile insanların duyguları arasında güçlü bağlar kuran dönemsel dekorasyon projeleri tasarlamak, uygulamak.

İz Bırakan Projeler

Türkiye’nin uluslararası çapta itibar sahibi alışveriş merkezlerinin hemen hepsinde gerçekleştirdiğimiz projelerin, süslemelerin yanı sıra Birleşik Arap Emirlikleri’nin, Katar’ın en görkemli alışveriş merkezlerinde uyguladığımız dönemsel dekorasyonlar, Dubai Alışveriş Festivali’nde hayata geçirdiğimiz şık süslemeler, iz bırakan projelerimiz arasındadır.

Yaratıcı ve Yenilikçi Yaklaşım

MK Aydınlatma Türkiye, 2009 yılında, MK Illumination’ın sahip olduğu uluslararası bilgi birikimi, pazar hakimiyetiyle yerel deneyim harmanlanarak; özel ışıklı ve dönemsel dekorasyon alanında profesyonel hizmet sunmak amacıyla kuruldu. Kişilerin, kitlelerin mutlu hissetmelerini; bulundukları mekânla keyifli bir ilişki kurmalarını sağlamak hedefiyle tasarım, üretim, proje geliştirme, uygulama faaliyetlerini sürdüren şirketimiz; portföyünde yer alan yüksek kalitedeki, iç bünyede üretmekte olduğu ürünleri, alışveriş merkezlerinde, ticari yapılarda ve kamusal alanlarda müşterilerine güvenle sunmaktadır. Projelerimizde temalı ışıkla bütünleştirilmiş, tasarlanmış fiberglass malzemeyi istenilen ölçülerde ve şekillerde kullanarak dönemsel dekorasyon deneyimini yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlarla farklılaştırabiliyoruz.

Sorunuz mu var?

Bir sonraki aydınlatma işleriniz için en iyi ortağı mı arıyorsunuz?

Projelerimiz x

×